APC Kesintisiz Güç Sistemleri

İşin asla duramayacağı ve arıza süresinin dolarla ölçüldüğü günümüzün "her zaman çalışan, her zaman erişilebilir" dünyasında American Power Conversion (APC), arızaların, veri kaybının ve donanım hasarının ana nedenleri olan güç sorunları ve sıcaklığa yönelik bazı koruma tedbirleri sunmaktadır.

Ağ açısından kritik fiziksel altyapı (NCPI) çözümlerinde global bir lider olan APC, sektöründeki kalite, yenilik ve destek standartlarını belirlemektedir. APC’nin hem ev hem de şirket ortamları için tasarlanmış olan kapsamlı çözümleri, her boyuttaki hassas elektronik donanım, ağ donanımı, iletişim donanımı ve endüstriyel donanımın yönetilebilirliğini, erişilebilirliğini ve performansını artırmaktadır.

Kalitesi, yenilikçiliği ve sektöre yön veren hizmet ve desteği ile tanınan APC, belki de sektördeki en uzun ödüller listesine sahiptir. Bununla yetinmeyen APC, bilgi ve iletişim sistemlerinin yönetilebilirliğini, erişilebilirliğini ve performansını gerçek müşteri sorunlarına hızlı bir şekilde yenilikçi çözümler sunmak suretiyle artırarak memnun müşteriler yaratmaya yönelik şirket misyonunu başarmak için özenle ve kararlılıkla çalışmaktadır.

APC Ürünleri & Çözümleri

  • Kesintisiz Güç Kaynakları

    Kesintisiz güç kaynağı ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunabileceğimiz 40kVA'ya kadar bir çok modelin satışını ve kurulumunu yapmaktayız. APC'nin sunduğu ileri UPS yönetim yazılımları sayesinde güvenli bir şekilde sistemlerinizi kapatabilir ve enerji raporları oluşturabilirsiniz.

  • Kabin Sistemleri

    Sistem odalarınız için ihtiyacınıza uygun olarak kolay kurulum, kablo idaresi, güç dağıtım entegrasyonu ve hava akışı maksimum seviyede olacak şekilde geliştirilmiş zengin özelliklere sahip ürünler sunmaktayız.

  • Güç Dağıtımı

    APC, IT ortamınız için geniş yelpazede güç dağıtım çözümleri sunmaktadır. APC'nin standart PDUları, veri merkezinizin verimliliğini ve yönetilebilirliğini artırmak için tasarlanmıştır. Güç Dağıtım Çözümleri, bağlı ekipmanların gerçek zamanlı olarak güçlerinin izlenmesini ve ekipmanların uzaktan güç çevrimleri, başlatma ve kapatma dizileri için bağımsız çıkış gücü kontrolü sağlar. IT ve Veri Merkezi Yöneticileri, kritik IT arızaları oluşmadan önce potansiyel aşırı güç yüklemeleri ile ilgili uyarı yapan APC PDU alarmlarına güveniyor.