sirket_profili

Şirket Profili

TEKNOKARE bilgi teknolojileri alanında 2006 yılından beri faaliyet göstermekte ve sunmakta olduğu çözümlerle müşterilerine değer katmaktadır. Eğitimli ve konusunda deneyimli insan gücümüz ve müşteri memnuniyetine, güvene ve kaliteye dayalı hizmet politikamızla sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız. İşortağı olduğumuz kurumsal pazarda lider üreticilerin ürün ve çözümleriyle müşterilerimize daha düşük IT yatırımlarıyla daha yüksek verim elde etmeleri konusunda destek vermekteyiz.

Kendi alanlarında lider olan sistem üreticileriyle olan ortaklıklarımız sayesinde sizlere en iyi çözümleri sunmaktayız. Ürettiğimiz çözümlerin sürekli ve tutarlı çalışabilmesi amacıyla satış sonrası yaşanabilecek senaryolara uygun servis ve destek hizmetlerini de göz önünde bulundurmaktayız.

İş Ortaklarımız

İş ortaklarımızın ürün ve çözümlerinin projelendirilmesi, uygulanması ve gerekli desteğin sağlanması konusunda, çalışanlarımız güncel eğitim ve yetkinliklere sahiptirler. Ayrıca iş ortaklarımızın destek uzmanları ile olan ayrıcalıklı iletişim kanallarımız sayesinde sorunların belirlenmesi ve çözülmesi çok daha az zaman almaktadır.

cisco
CISCO Select Certified Partner
dell
DELL Registered Partner
symantec
Symantec Registered Partner
hp
HP Partner
lenovo
Lenovo Partner
intel
Intel Channel Partner
apc
APC Select Partner